Site blog

Picture of Range K.
by Range K. - Sunday, 15 December 2019, 12:51 PM
Anyone in the world

Birçok kişi farklı amaçlar için IELTS ve TOEFL sınavına girerek yeterli puanı almak istemektedir. Tabi bunun için özverili bir şekilde TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlanmak gerekir. Söz konusu bu sınavlar uluslararası alanda geçerliliği olan sınavlardır ve başarıyı yakalamak için ciddi bir şekilde çalışmak, zaman ayırmak ve emek vermek gerekir.

Rangeenglish.com bünyesinde IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık için gerekli olan her şey online olarak veya kayıtlı video dersler ile sizlere verilmektedir. Online ve offline derslerden faydalanmak için öncelikle İngilizce seviyenizi tespit etmemiz gerekiyor. Seviyeniz tespit edildikten sonra sizin için uygun görülen bir program oluşturulacaktır. Bu program kapsamında isteğinize bağlı olarak online canlı video ders veya sistemimizde kayıtlı video derslere sizi yönlendireceğiz. Zamanınız hangi dersler için uygunsa o dersleri seçebilirsiniz.

Online ve offline olarak seçebileceğiniz video derslerimizde TOEFL ve IELTS sınavları için gerekli olan tüm bilgileri edinebileceksiniz. 4 ana becerinizi geliştirmeye yönelik olan derslerimizde okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızı becerilerinizi ilerletmeyi amaçlıyoruz. Bahsettiğimiz bu programlar kişilerin talebine göre de özel olarak tercih edilebilecektir. Örneğin; IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlanırken yazma becerinizi geliştirmek istiyorsanız sadece "yazma geliştirme dersleri" satın alabilirsiniz. Online ve offline derslerimiz tamamen öğrenciyi sınava hazırlamaya yönelik derslerdir ve gereksiz konularla vakit harcamayız. Bizim amacımız TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlanan öğrencileri online ve video dersler ile bu sınavlara ciddi bir şekilde hazırlayarak gerekli sınav puanı almalarını sağlamaktır

[ Modified: Saturday, 21 December 2019, 11:46 AM ]
 

  
RSS